1988. november 21.
Dicsőség legyen Istennek, áldott legyen a mi Urunk! Uram?
Én vagyok. Érezd, milyen az Én Szentséges Szívem!
(Nincs gyengédebb, melegebb és megbocsátóbb Szív, mint Jézus Szentséges Szíve.)
Miképpen tudnék ellenállni Neked?
(Üzenet találkozónk számára:)
Szeretet vagyok, Én vagyok a Szeretet Igazi Forrása, ne szegüljetek tehát Ellenem, jöjjetek Hozzám, merüljetek el Bennem, mert a Gyengédség és a Béke Óceánja vagyok. Merítsetek mindannyian Szentséges Szívemből, hogy megtöltsétek vele saját szíveteket. Széppé teszlek, tökéletesítelek benneteket. Jöjjetek, egyetek Belőlem, és örökké fogtok élni,1 mert Én vagyok az Élő Kenyér és az Élet Kenyere.2
Szeretteim, ne kételkedjetek Gondviselésem Felszólításaiban! Én mindig közöttetek vagyok, részt veszek találkozóitokon, segítek nektek, és jelen vagyok. Érezzétek Jelenlétemet! Én vagyok a Főpap, aki szívetekben beszél, és arra bátorít titeket, hogy közeledjetek Hozzám. Mennyire igyekszem, hogy közel hozzalak benneteket Magamhoz! Ó, mennyire vágyom arra, hogy karjaimba vegyelek, és Gyengéden megöleljelek benneteket! Mennyire vágyom arra, hogy közeledjetek Hozzám, és bensőséges kapcsolatba kerüljetek Velem! Én vagyok a ti Főpapotok, a ti Szentetek, a ti Testvéretek, a ti Társatok, a ti Jegyesetek. Én vagyok a ti Teremtőtök, és ti mindannyian az Én ivadékaim vagytok…
Vassula, jelen vagyok és mindig is jelen leszek ezeken a találkozókon, a te szavaid Tőlem, az Én Ajkamról jönnek majd.3 Hiszen megmondtam, hogy meg fogom öntözni gyümölcsömet és meglocsolom kertem! Úgy fogok leszállni rátok, mint a reggeli pára, rajtatok hagyom a Béke és a Szeretet Harmatát. Ne szegüljetek tehát Ellenem! Szándékomban van megújítani téged, teremtés! Áldottak mindazok, akik megnyílnak Előttem, és megengedik, hogy a Béke és a Szeretet Harmata rájuk hulljon. Áldottak mindazok, akik hűségesek Hozzám és szeretnek Engem, mert még közelebb vonom őket Magamhoz, és betakarom őket Szeretetemmel.
Képmásomra vagytok teremtve, és arra vagytok hivatva, hogy magatokra öltsétek ezt a Képmást, amelyet sokan elfelejtettek. De Én, a Főpap, emlékeztetni foglak benneteket Istenségemre és Szentségemre. Emlékeztetni foglak arra, hogy Szent vagyok.
Jézus?
Én vagyok. Emlékeztetni foglak titeket arra, hogy Szent vagyok, azért hogy szentül éljetek. Szeretet vagyok, és Végtelen Szeretetemben figyelmeztetéseket és jeleket adok nektek a földkerekség különböző helyein. Hiszen megmondtam nektek, hogy a Szószóló, a Szentlélek, akit az Atya elküld az Én Nevemben, megtanít benneteket mindenre, és emlékeztet mindarra, amit nektek mondtam!
(Szűz Mária:)
Virágom, fogadd Békémet, légy óvatos, légy engedelmes és akkor semmitől sem kell félned. Ó Vassula, Jézus határtalanul szeret téged, Ő vigyáz rád. Te és Ő osztoztok Keresztjében. Jézus sohasem fog elhagyni téged. Igen, Én vagyok. Jöjj, és pihend ki magad! Veled vagyok. Mi ketten?
Jézus?
(A találkozóra adott üzenet folytatása:)
Én vagyok. Lelkem gyermekei, Szívem szerettei, Én vagyok a ti Uratok, a Megfeszített. A Szeretet nagyon szenved.
Értsétek meg, úgy érzem Magam, mint akit elhagytak, elfelejtettek és övéi elárultak. Keresztemen függök és második Kínszenvedésemet élem át. A föld szárazabb, mint valaha, és ti, szeretteim, ennek következményeitől szenvedtek, ti vagytok az áldozatok. Sokan éheznek, másokat meg szüntelenül megtéveszt a Gonosz lélek. Mennyire szánlak benneteket! Szívem vérzik, mert mindezt látom Keresztemről, Szemem megtelt Véres Könnyel.
Olyan sok jelet adok nektek, de igen kevesen törődtök vele! Jöjjetek Hozzám imádságaitokban, Én Jelen vagyok és figyelek rátok! Jöjjetek Üdvözítőtök Karjaiba, adjátok Nekem hibáitokat! Én megtisztítalak, meggyógyítalak, és Magamhoz hasonlóvá teszlek benneteket, mert Én vagyok az Istenség, és tökéletessé akarlak tenni benneteket. Jöjjetek Hozzám úgy, amilyenek vagytok, ne féljetek Tőlem! Szerető Isten vagyok, tele Irgalommal a nyomorultak iránt. Könyörületes Isten vagyok. Imádkozzatok Hozzám, beszéljetek Velem, ne habozzatok! Várva várlak benneteket…
Szeretetem irántatok oly Nagy, hogy Én, aki a Szentek Szentje, az Örök Egy, és egész Teremtésem Uralkodója vagyok, egészen lehajolok hozzátok, hogy el tudjalak érni benneteket, és meg tudjam gyógyítani betegségeteket. Köztetek vagyok mindig és mindvégig…
Áldottak azok, akik terjesztik Üzenetemet, a „Béke és Szeretet” üzenetét! Áldottak azok, akik eljönnek Hozzám és megvigasztalnak. Legyetek Velem eggyé, maradjatok meg mindörökre szeretetemben!
Szeretett gyermekeim, Én vagyok a ti Szent Édesanyátok, az egész Emberiség Édesanyja. Szeretteim, Jézus annyira szenved, hogy azt emberi szavakkal nem lehet kifejezni. Ma éli át második Kínszenvedését! Érezzétek meg, hogy Szívünk mennyire szenved…
Nagy küzdelem folyik. A Sátán vadul támad, és Szent Mihály Isten angyalaival együtt küzd ellene. A föld megérzi e nagy küzdelem rengéseit. Szükségem van imátokra kedveseim. Soha ne hagyjátok abba az imádkozást! Imádkozzatok kedveseim, legyetek olyanok ebben a sötétségben, mint a világosság fénylő angyalai! Imádkozzatok a lelkek megmeneküléséért, imádkozzatok kedveseim a lelkek megtéréséért! Mindenkire számítok…
Kérlek, értsétek meg, mit érez egy anya, ha azt látja, hogy gyermekei az örök tűz felé tartanak, és hogy szerettei ebbe az örök tűzbe kerülnek!
Elmélkedjetek ezen, és jobban meg fogtok Engem érteni.
Üzenetemet befejezve megáldalak benneteket Az Atya, A Fiú, és A Szentlélek Nevében.
Jöjjetek és vigasztaljátok Jézust!
Uram?
Én vagyok. Mindig boldog vagyok, amikor látom, hogy igyekszel tetszésemre lenni, és újból átéled misztériumaimat, mialatt a Rózsafüzért imádkozod. Áldott gyermek, taníts meg rá másokat is, hogy lassabban mondják a Rózsafüzért! Mit sem használ, ha csupán gyorsan elimádkozzátok. Minden imának a szívből kellene fakadnia. Éreznetek kell azt, amit kimondotok. Szánjátok rá az időt, minden Titkot elmélkedjetek át!
Köszönöm, Uram.
