1988. október 14.
Uram, csak a Te Erődet kérem.
Több hitre van szükségem, hogy jobban szerethesselek, és úgy, ahogy akarod.
Kitartásra és reményre van szükségem,hogy beteljesítsem azt a küldetést, amelyet nekem adtál, és így dicsőítsem ismét Szent Nevedet.
Mindezt megadom neked az Én érdekemben és az Én Dicsőségemre, valamint lelked tökéletesedésére. Én, az Úr, szeretlek téged. Értsd meg, mennyire gyűlöl téged az ördög a műért, amit megosztok veled. Dicsőítesz Engem szereteteddel, és dicsőítesz, amikor lelkeket hozol Hozzám. Dicsőítesz Engem, és támadod őt, aki egykor497 téged „féregnek” nevezett, mert minél kisebb és jelentéktelenebb vagy, annál erősebb támadás éri őt. Gondolj arra, milyen gőgös és hiú.
Igen, Uram.
Szeretlek, és mindig megvédelek. Jöjj mindig Hozzám, mert sohasem tagadom meg tőled Békémet. A Szeretet szeret téged.
Dicsőség legyen Istenünknek!
