1994. május 20.
(Panormiti)
Béke legyen veled!
Nélkülem úgy fogsz élni, ahogyan a világ él, Velem úgy fogsz élni, mint a Mennyben. Nélkülem világiasak lesznek lépteid, de Velem az Én lépteimmé válnak! Maradj Bennem! Gyökerezz Belém, soha ne hanyagold el adományodat, Engem helyezz az első helyre, és ajándékozz meg időddel! Hiszen a virág sem utasítja vissza gondozójának a vizet. Veled is így van. Ne utasítsd vissza és ne hanyagold el Lelkemet, aki az Élő Víz benned, az tart életben.
Érezd magad áldottnak, mert megáldottalak. Mindkettőtöket megáldalak.1 Kérd Szent Mihályt, Arkangyalomat, hogy járjon közbe érted, valamint a világ egységéért és békéért. Jöjj!
